Nog veel activiteiten bij Badminton Club Lieshout

Badminton Club Lieshout is ook in de laatste maanden van het seizoen zeer actief

Badminton Club Lieshout is ook in de laatste maanden van het seizoen zeer actief (foto: Patrick Oosterholt)

Ondanks dat het badmintonseizoen 2025/2026 gestaag naar een einde loopt zitten er nog veel activiteiten in het vat bij Badminton Club Lieshout. Deze vereniging is immers écht meer dan “alleen een wekelijkse badminton-avond”. Zowel voor de jeugd als voor de senioren worden er diverse “extra’s” georganiseerd: op die wijze houdt het bestuur de vereniging steeds levendig, actueel én actief.

 

Bij Badminton Club Lieshout is altijd wel wat te doen. In de laatste twee maanden van het seizoen hebben ze dan ook -naast de gewone wekelijkse woensdagse speelavond- diverse extra activiteiten gepland voor zowel de jeugd als de senioren. 

 

Jeugd

Voor de jeugd zijn er in maart en april -naast de wekelijkse speelavonden- al een ouder-kind-toernooi en een Paas-eieren-toernooi geweest. Volop activiteiten dus de afgelopen maanden. Binnenkort volgt er -voor de jeugd die nog geen lid is van de vereniging- de deelname aan de jaarlijkse Laarbeekse Roefeldag. Badminton Club Lieshout laat zich al jaren graag zien op deze dag om zo de Laarbeekse jeugd kennis te laten maken met badminton: “de snelste zaalsport ter wereld”. Dit jaar is de Roefeldag op 13 juni ingepland. Op de woensdag vóór de Roefeldag -dat is 10 juni- organiseert de vereniging voor de jeugd een “vrienden- en vriendinnenavond”. Alle jeugdleden mogen dan een vriendje of vriendinnetje meebrengen waarmee ze die speelavond gaan badmintonnen. Uiteraard wordt deze speelavond dan niet “standaard” ingevuld, maar op een manier dat de vriendjes en vriendinnetjes goed kunnen zien wat Badminton Club Lieshout te bieden heeft. Tenslotte wordt er voor de jeugd ook nog een seizoenafsluiting voorbereid: hierover volgt later meer informatie.

 

Senioren

Ook voor de senioren worden er de komende periode enkele extra activiteiten georganiseerd. Op 20 mei a.s. spelen zij een dubbel-toernooi (met Clubkampioenschappen) op de wekelijkse -woensdagse- speelavond. De inschrijvingen voor dit toernooi staan inmiddels al open (voor de leden). Ook dit jaar hebben de senioren weer een seizoenafsluiting. Deze keer is die gepland op zondagmiddag 28 juni. De organisatie is inmiddels gestart om een mooi programma samen te stellen voor de deelnemende seniorleden. Op 8 juli 2026, tenslotte, sluiten zowel de senioren als de jeugd het seizoen 2025/2026 af met een laatste speelavond.